MENÜ

Geçmişten günümüze Sarılar


03 Mayıs 1983 yılında aile şirketi olarak kurulan SARILAR Boya ve İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında bugün ki tüzel kimliğine kavuşmuştur. Sarılar; Orta Karadeniz'de boya, seramik, granit, mozaik, parke, vitrifiye, armatür, küvet, kabin, alçı ve levhaları, yapı kimyasalları ve bunun gibi inşaat malzemelerini toptan pazarlayan deneyimli bir firmadır. Samsun, Ordu, Giresun, Sinop, Tokat, Amasya, Çorum, Kastamonu il ve ilçelerine yapmış olduğumuz düzenli ziyaretlerle iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Satışlarımızın % 85'i toptan olmakla beraber , son yıllarda rekabet etmeksizin perakende satışa önem vermekteyiz. Bunda amacımız müşterilerimize çeşit ve fiyat birlikteliği sunmaktır. Boya market ve Seramik Showroom olmak üzere şehir merkezinde 1.000 m2, şehir merkezine 5 km. mesafede ise 12.000 m2 depo alanında, sevkiyat ve satış hizmeti vermekteyiz. İthalat ve ihracat yapmak üzere 01.02.2009’da kurduğumuz ASUSY Dış Tic. Ve İnşaat Ltd. Şti. İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Başta seramik granit olmak üzere Türkiye’de üretilen yapı malzemelerinin ihracatını yapmaktadır. Aynı zamanda nitelikli mallar ithal eden ASUSY Dış Ticaret, transit ticaret potansiyeline sahip olup Dünya Ticareti ile entegredir. İhracat markamız “LUXSERA”, İthalat markamız ise “SAREMICA” dır. Anadolu yakasında Sancaktepe’de bulunan depomuz 6.600 m2 olup, konteyner yükleme ve boşaltma imkanlarına sahiptir.

Şirketimiz; kuruluşundan bu yana saygın, dürüst, müşteri odaklı, güvenilir ilkeleri ve çalışanları ile toptan ve perakende olmak üzere sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.

Misyonumuz


Sürekli gelişim anlayışı ile ürün ve hizmetleri müşterilerimizin beklentilerine uygun hale getirmek, Müşterilerimizle köklü ve uzun süreli ilişkiler kurmak, Çalışanlarımızı teşvik etmek ve başarılarını desteklemek...

Vizyonumuz


Değerlerimiz, bilgimiz ve çalışanlarımızla müşteri ve toplumun memnuniyetini sağlamak ve gelişimine paralel olarak iç pazarda üstlendiğimiz lider konumumuzu sürdürmektir...

Copyright © 2020 Sarılar Boya